Website Manager

American Youth Soccer Organization Providing world class youth soccer programs that enrich children's lives.

AYSO Region 42 – Newbury Park, CA

Posted Schedules

Program
Division
Schedule
Team
Date HomeTeam AwayTeam Time Location/Field
08/07/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
08/07/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
08/07/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia F East 
08/07/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
08/07/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
08/07/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
08/08/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 4:45PM - 6:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
08/08/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
08/09/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
08/09/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
08/09/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia E West 
08/09/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
08/09/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
08/09/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1CCanceled
08/10/201810U Boys - Team 16 (Steven Wood)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia B East 
08/13/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
08/13/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
08/13/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMBorchard Community Park / Borchard B 
08/13/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
08/14/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
08/14/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
08/14/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
08/14/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia F East 
08/14/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
08/14/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A West (practices) 
08/14/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
08/14/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1CCanceled
08/15/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
08/15/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
08/15/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
08/15/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
08/16/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
08/16/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
08/16/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
08/16/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
08/16/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia E West 
08/16/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
08/16/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
08/16/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1CCanceled
08/16/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
08/17/201810U Boys - Team 16 (Steven Wood)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia B East 
08/20/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
08/20/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
08/20/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMBorchard Community Park / Borchard B 
08/20/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
08/21/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
08/21/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
08/21/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
08/21/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
08/21/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia F East 
08/21/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
08/21/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A West (practices) 
08/21/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
08/21/201810U Boys - Team 11 (John Malouf)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A South 
08/21/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
08/21/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
08/22/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
08/22/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
08/22/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
08/22/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
08/23/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
08/23/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
08/23/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
08/23/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
08/23/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia E West 
08/23/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
08/23/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
08/23/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
08/23/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
08/24/201810U Boys - Team 16 (Steven Wood)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia B East 
08/24/201810U Boys - Team 11 (John Malouf)Practice 5:30PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia A South 
08/27/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
08/27/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
08/27/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMBorchard Community Park / Borchard B 
08/27/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
08/28/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
08/28/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
08/28/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
08/28/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
08/28/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia F East 
08/28/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
08/28/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A West (practices) 
08/28/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
08/28/201810U Boys - Team 11 (John Malouf)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A South 
08/28/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
08/28/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
08/29/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
08/29/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
08/29/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
08/29/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
08/30/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
08/30/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
08/30/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
08/30/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
08/30/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia E West 
08/30/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
08/30/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
08/30/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
08/30/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
08/31/201810U Boys - Team 16 (Steven Wood)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia B East 
09/03/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
09/03/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
09/03/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMBorchard Community Park / Borchard B 
09/03/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
09/04/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
09/04/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
09/04/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
09/04/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
09/04/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia F East 
09/04/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
09/04/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A West (practices) 
09/04/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
09/04/201810U Boys - Team 11 (John Malouf)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A South 
09/04/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
09/04/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
09/05/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
09/05/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
09/05/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
09/05/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
09/06/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
09/06/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
09/06/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
09/06/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6C West (practices) 
09/06/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
09/06/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia E West 
09/06/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
09/06/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
09/06/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
09/06/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
09/07/201810U Boys - Team 16 (Steven Wood)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia B East 
09/10/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
09/10/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
09/10/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMBorchard Community Park / Borchard B 
09/10/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
09/11/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
09/11/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
09/11/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
09/11/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
09/11/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia F East 
09/11/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
09/11/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A West (practices) 
09/11/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
09/11/201810U Boys - Team 11 (John Malouf)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A South 
09/11/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
09/11/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
09/12/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
09/12/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
09/12/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
09/12/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
09/13/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
09/13/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
09/13/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
09/13/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6C West (practices) 
09/13/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
09/13/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia E West 
09/13/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
09/13/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
09/13/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
09/13/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
09/14/201810U Boys - Team 16 (Steven Wood)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia B East 
09/17/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
09/17/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
09/17/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMBorchard Community Park / Borchard B 
09/17/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
09/18/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
09/18/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
09/18/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
09/18/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
09/18/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia F East 
09/18/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
09/18/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A West (practices) 
09/18/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
09/18/201810U Boys - Team 11 (John Malouf)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A South 
09/18/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
09/18/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
09/19/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
09/19/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
09/19/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
09/19/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
09/20/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
09/20/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
09/20/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
09/20/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6C West (practices) 
09/20/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
09/20/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia E West 
09/20/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
09/20/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
09/20/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
09/20/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
09/21/201810U Boys - Team 16 (Steven Wood)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia B East 
09/24/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
09/24/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
09/24/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMBorchard Community Park / Borchard B 
09/24/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
09/25/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
09/25/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
09/25/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
09/25/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
09/25/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia F East 
09/25/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
09/25/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A West (practices) 
09/25/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
09/25/201810U Boys - Team 11 (John Malouf)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A South 
09/25/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
09/25/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
09/26/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
09/26/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
09/26/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
09/26/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
09/27/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
09/27/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
09/27/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
09/27/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6C West (practices) 
09/27/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
09/27/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia E West 
09/27/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
09/27/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
09/27/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
09/27/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
09/28/201810U Boys - Team 16 (Steven Wood)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia B East 
10/01/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
10/01/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
10/01/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMBorchard Community Park / Borchard B 
10/01/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
10/02/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
10/02/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
10/02/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
10/02/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
10/02/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia F East 
10/02/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
10/02/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A West (practices) 
10/02/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
10/02/201810U Boys - Team 11 (John Malouf)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A South 
10/02/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
10/02/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
10/03/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
10/03/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
10/03/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
10/03/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
10/04/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
10/04/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
10/04/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
10/04/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6C West (practices) 
10/04/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
10/04/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia E West 
10/04/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
10/04/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
10/04/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
10/04/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
10/05/201810U Boys - Team 16 (Steven Wood)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia B East 
10/08/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
10/08/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
10/08/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMBorchard Community Park / Borchard B 
10/08/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
10/09/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
10/09/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
10/09/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
10/09/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
10/09/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia F East 
10/09/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
10/09/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A West (practices) 
10/09/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
10/09/201810U Boys - Team 11 (John Malouf)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A South 
10/09/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
10/09/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
10/10/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
10/10/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
10/10/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
10/10/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
10/11/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
10/11/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
10/11/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
10/11/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6C West (practices) 
10/11/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
10/11/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia E West 
10/11/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
10/11/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
10/11/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
10/11/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
10/12/201810U Boys - Team 16 (Steven Wood)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia B East 
10/15/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
10/15/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
10/15/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMBorchard Community Park / Borchard B 
10/15/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
10/16/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
10/16/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
10/16/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
10/16/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
10/16/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia F East 
10/16/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
10/16/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A West (practices) 
10/16/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
10/16/201810U Boys - Team 11 (John Malouf)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A South 
10/16/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
10/16/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
10/17/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
10/17/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
10/17/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
10/17/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
10/18/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
10/18/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
10/18/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
10/18/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6C West (practices) 
10/18/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
10/18/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia E West 
10/18/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
10/18/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
10/18/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
10/18/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
10/19/201810U Boys - Team 16 (Steven Wood)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia B East 
10/22/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
10/22/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
10/22/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMBorchard Community Park / Borchard B 
10/22/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
10/23/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
10/23/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
10/23/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
10/23/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
10/23/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia F East 
10/23/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
10/23/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A West (practices) 
10/23/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
10/23/201810U Boys - Team 11 (John Malouf)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A South 
10/23/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
10/23/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
10/24/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
10/24/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
10/24/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
10/24/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
10/25/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
10/25/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
10/25/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
10/25/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6C West (practices) 
10/25/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
10/25/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia E West 
10/25/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
10/25/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
10/25/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
10/25/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
10/26/201810U Boys - Team 16 (Steven Wood)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia B East 
10/29/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
10/29/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
10/29/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMBorchard Community Park / Borchard B 
10/29/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
10/30/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
10/30/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
10/30/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
10/30/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
10/30/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia F East 
10/30/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
10/30/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A West (practices) 
10/30/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
10/30/201810U Boys - Team 11 (John Malouf)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A South 
10/30/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
10/30/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
10/31/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
10/31/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
10/31/201810U Boys - Team 06 (Robbie Flynn)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
10/31/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
11/01/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
11/01/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
11/01/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
11/01/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6C West (practices) 
11/01/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
11/01/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia E West 
11/01/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
11/01/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
11/01/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
11/01/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
11/02/201810U Boys - Team 16 (Steven Wood)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia B East 
11/05/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
11/05/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
11/05/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
11/06/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
11/06/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
11/06/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7C East (practices) 
11/06/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
11/06/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia F East 
11/06/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
11/06/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A West (practices) 
11/06/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
11/06/201810U Boys - Team 11 (John Malouf)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A South 
11/06/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
11/06/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
11/07/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
11/07/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
11/07/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
11/08/201810U Boys - Team 10 (Mark Mahone)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6B East (practices) 
11/08/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
11/08/201810U Boys - Team 03 (Jamie Cannon)Practice 5:00PM - 6:00PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
11/08/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6C West (practices) 
11/08/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
11/08/201810U Boys - Team 12 (Jason Nedelman)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia E West 
11/08/201810U Boys - Team 07 (Kenneth Goodwin)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
11/08/201810U Boys - Team 02 (Andrew Buben)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A North 
11/08/201810U Boys - Team 05 (Lori De La Cruz)Practice 5:30PM - 7:00PMRancho Conejo Playfields / Rancho 1C 
11/08/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
11/09/201810U Boys - Team 16 (Steven Wood)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia B East 
11/12/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
11/12/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
11/12/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
11/13/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
11/13/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
11/13/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A West (practices) 
11/13/201810U Boys - Team 11 (John Malouf)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A South 
11/13/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
11/14/201810U Boys - Team 04 (Alma Cherniss)Practice 4:00PM - 5:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B West (practices) 
11/14/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
11/14/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
11/15/201810U Boys - Team 01 (David Barra)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
11/15/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:00PMPepper Tree Playfields / PT 6C West (practices) 
11/15/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
11/15/201810U Boys - Team 15 (Gregory Steiner)Practice 6:00PM - 7:30PMSequoia Middle School / Sequoia F West 
11/16/201810U Boys - Team 16 (Steven Wood)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia B East 
11/19/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
11/19/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
11/20/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
11/20/201810U Boys - Team 13 (Koby Reynolds)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A West (practices) 
11/20/201810U Boys - Team 11 (John Malouf)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A South 
11/21/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
11/21/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
11/22/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
11/23/201810U Boys - Team 16 (Steven Wood)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia B East 
11/26/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
11/26/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
11/27/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
11/27/201810U Boys - Team 11 (John Malouf)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A South 
11/28/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
11/28/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
11/29/201810U Boys - Team 14 (Dan Rocha)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 6A East (practices) 
11/30/201810U Boys - Team 16 (Steven Wood)Practice 5:00PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia B East 
12/03/201810U Boys - Team 09 (Alex Knox)Practice 5:00PM - 6:30PMPepper Tree Playfields / PT 7B East (practices) 
12/03/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 
12/04/201810U Boys - Team 11 (John Malouf)Practice 5:30PM - 7:00PMSequoia Middle School / Sequoia A South 
12/05/201810U Boys - Team 08 (Kevin Knoedler)Practice 5:15PM - 6:30PMSequoia Middle School / Sequoia G East 

Note: Highlighted Team(s) belong to Divisions expired before specified Match Date.


 

National Partners

Our sponsors

Contact Us

AYSO Region 42 – Newbury Park, CA

P.O. Box 709 
Newbury Park, California 91319

Email Us: administration@aysoregion42.org
Copyright © 2018 Region 42  |  Privacy Statement |  Terms Of Use |  TSHQ License Agreement Login
Blue Sombrero